fbpx

(ФОТО) Чудо во Битола: Каде е пилотот?

Теорииите на заговор дека 5Г мрежата придонела за пандемијата на коронавирусот не стивнуваат. Откако на почетокот од јануари зедоа замав, не престанаа тврдењата дека фреквенции од новата безжична технологија предизвикувале Ковид-19 или дека сигналите го нарушуваат човечкиот имунолошки систем.

За кратко време почнаа да се појавуваат видеоснимки со мртви птици, риби и како луѓе се онесвестуваат на улица, наводно како резултат на 5Г.

По веста дека вонземјани се појавиле над небото на Куманово, ова е најновата „вест“ на темава.

Во што вие верувате?

Следни Објави

(ФОТО) Пееше за Македонија на „Евросонг“, а сега позираше гола

Пејачката на македонскиот поп-рок бенд „Ај Кју“ пријатно ги изненади своите обожаватели со последната фотографија која ја сподели на социјалните мрежи. Марија Ивановска и „Ај Кју“ во 2018 година ја претставуваа Македонија на „Евросонг“ во Лисабон. На нашата земја не ѝ донесоа пласман во финалето, а следната година таа ја […]