fbpx

(ФОТО) Слаткар го покажа синот

Популарниот хипхоп-музичар Марко Маринковиќ и поранешната манекенка и модел Сања Николиќ вчера станаа родители, а Слаткар денес ја објави и првата фотографија со синот.

„Се роди Моша Маринковиќ. Голем да му расте“, во свој препознатлив стил ја сподели тој радосната вест со фановите.

Двојката се венча во 2014 година и ова е нивно прво дете.

Следни Објави

Замина шерифот од „Рамбо“: Почина Брајан Денехи

Американскиот филмски, телевизиски и театарски актер, продуцентот и режисер Брајан Денехи почина на 82 години. Неговата смрт не е поврзана со коронавирусот. – Поголем од животот, горд и посветен татко. Ќе ѝ недостига на сопругата Џенифер, на семејството и на бројните пријатели – напиша Елизабет Денехи, ќерката на славниот холивудски […]