fbpx

(ВИДЕО) Еве каде згрешија гевгеличани!

По масовното оро денеска во Гевгелија за време на полицискиот час за кое претходно пишувавме, на социјалните медиуми почна да кружи уште едно видео, но овојпат со „вистинското“ оро кое секако е попрепорачливо во една ваква вонредна состојба.

Драги гевгеличани, еве каде згрешивте!

Следни Објави

Откако се разведоа, една работа не може никако да ѝ прости

Докажаниот македонски музичар Горан Алачки со години е во хармонична врска со познатата ТВ-водителка Марина Дојчиновска. Му требаше долго време да проговори за новата љубов, откако по цели 25 години брак се разведе од популарната пејачка и водителка Адријана Алачки со која има две деца. Горан, пред две години преку […]