fbpx

(ФОТО) Луксузен карантин: Ѕирнете во викендицата на Беквалац

Поп-ѕвездата Наташа Беквалац деновите во изолација ги поминува во својата викендица во Ченеј, место во близината на Нови Сад.

Пејачката слободното време го користи максимално со ќерките, како што и самата пред некој ден изјави, обидувајќи се да им го направи интересен секој нареден ден.

Екипата на популарната емисија „Папарацо лов“ која се емитуваше и кај нас, успеа да ја сними луксузната вила на Беквалац опкружена со зеленило.

Се разбира, највпечатлив момент во дворот е модерниот базен. Наводно, во куќата вложила околу триста илјади евра.

Следни Објави

Се роди Каи: Актерката Нина Деан стана мајка

Актерката Нина Деан стана мајка. Радосната вест прва ја сподели нејзината мајка, познатата кореографка Гордана Деан Поп Христова. – Се роди Каи. Баба од далеку ги бацува и гушка Нина, Мартин и Каи, мили тие – напиша на „Фејсбук“ Гордана која сега живее во Еквадор и поради вонредната состојба со […]