fbpx

(ФОТО) Неочекувана трансформација: Ирена непрепознатлива!

По раскинувњето на долгогодишната врска со новинарот и поранешен уметнички директор на „Фолк фест Валандово“, Орце Гелевски, познатата фолк-пејачка Ирена Спасовска очигледно ужива во слободата, а тоа постојано го покажува и на социјалните медиуми.

На фановите често им сервира и провокативни фотосесии, секако направени професионално и со вкус, а за возврат добива убави коментари и многу лајкови.

Сепак, една објава комплетно ги збуни, кога Спасовска објави една фотографија на која е непрепознатлива.

„Јас секоја своја грешка поштено ја плаќам..и оставам бакшиш!“, напиша таа под сликата.

Следни Објави

Кладилниците поважни од школството

Лидери се викаат бидејки треба да водат во време на кризаПред сè! Како се отвараат моловите преку ноќ??Тоа е стратешка одлука за намалување на хистерија и паника??? М???А протокол за работење на моловите ќе добиеме откако ќе започнеме со работа?!?!? Во развиениот свет пред 20 дена излегоја со целосна програма […]