fbpx

(ФОТО) Вешто се крие: Запознајте ја ќерката на Мирослав Илиќ

Ќерката на легендарниот српски пејач Мирослав Илиќ не сака да ја има во медиумите.

Единственото место кадешто може да биде фотографирана се концертите на нејзиниот славен татко.

Мирослав во интервјуата ретко зборува за неа и максимално ја почитува нејзината приватност. 

Марија е мажена, има два сина и многу личи на мајка си Гордана.

Следни Објави

Пронајден машки труп на Матка

Заврши увидот на Матка каде синоќа полицајци кои вршеле обиколка во Горна Матка пронашле тело, кое според најновите информации на Press24 не било во распаѓање и станува збор за машки труп. Press24 дознава дека се работи за лице на возраст од 25 до 40 години и се претпоставува дека се […]