fbpx

СПОДЕЛЕТЕ: Изгубено девојче на Бит пазар, се бараат родителите!

Малолетно девојче е пронајдено на Бит пазар, а се бараат нејзините родители.

На „Фејсбук“ е објавена нејзина фотографија, а во моментов се наоѓа во Полициска станица.

– Драги пријатели, ова дете беше пронајдено на Бит пазар во Скопје. Во моментот се наоѓа во Полициската станица „Бит пазар“ – стои во објавата во која се бара помош за да се лоцираат родителите на девојчето.

Можеби ќе ве интересира:

Ни се излизга меѓу прсти: Сопругата на Драган Вучиќ проговори за трагедијата

Најнова вест!!

Од МВР потврдија дека родителите на девојчето се пронајдени.

Следни Објави

Ако живеете во проколната куќа, нема среќа за вас: Ова се знаците!

Коцептот „проколната куќа“ не е мистерија, туку метафора. Што сѐ може да биде несоодветен простор за живеење? Кога поголемиот дел од денот го поминувате во дом со лоша енергија, тогаш тешко дека некогаш ќе ви се насмее среќата во животот. Ова непишано правило е уште од памти век, ама сега […]