fbpx

(ФОТО) Нема повеќе црна коса: Заева со нов имиџ

Зорица Заева, сопругата на поранешниот македонки премиер Зоран Заев, конечно одлучи да го промени имиџот. Први фотографии од неа со новата боја на коса сподели нејзиниот долгогодишен фризер и стилист, младиот струмичанец Драган Гоцев.

Црната коса со години ѝ беше заштитен знак на г-ѓа Заева, а дали сега го направи вистинскиот избор, проценете сами!

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА:

Ни се излизга меѓу прсти: Сопругата на Драган Вучиќ проговори за трагедијата

Ако живеете во проколната куќа, нема среќа за вас: Ова се знаците!

Им дадов сѐ во животот, сега едвај преживувам: Еве како моите чеда ми враќаат!

На 51 е вистинска убавица: Каде е првата македонска лото девојка?

Следни Објави

Ти ме правиш помлада: Маријана со емотивна посвета за ќерката

Македонските медиуми минатиот месец повторно се сетија на Маријана Новачевска, сестрата близначка на Росана Сариќ- Тодоровска, кога стана баба, откако нејзиниот син Филип го доби првото дете, ќерката Ива. Пејачката која долги години живе во Мелбурн и работи како стоматолог, а овојпат ги разнежни фановите со емотивната посвета за нејзината […]