fbpx

(ВИДЕО) Запалено култното бистро во МОБ

Во сред полициски час, околу 3.15 часот утринава, засега непознато лице со канта бензин го пали познатиот „Опера паб“, што се наоѓа кај Националниот опера и балет, јавува проталот „А1он“.

На снимките од камерите од ресторанот јасно се гледа човек со качулка на главата како доаѓа од центарот на Скопје со канта бензин во раката. Тој ја полева со бензин терасата од надворешната страна од ресторанот, го пали и бега, пишува „А1он“.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА:

Иван е буден и добро се чувствува!

Емилија му се радуваше на внучето, беше посветена мајка и сопруга

Тема за која малку се зборува: Кој може да биде дарител на органи и кога?

(ВИДЕО) Лука е роден здрав, по вакцината сѐ се смени: Нова исповед на Оџаклиевска

Лекарите открија: Пред вирусот да се развие, се појавува овој симптом!

Крвната група открива многу за нас: Ќе се изненадите од точните податоци!

Ако живеете во проколната куќа, нема среќа за вас: Ова се знаците!

Им дадов сѐ во животот, сега едвај преживувам: Еве како моите чеда ми враќаат!

Следни Објави

Рано останал без мајка, слави за животот на татка си: Васил ја отвори душата

Васил Огњановски, синот на 54-годишниот Иван кој е првиот човек во Македонија на кој му беше извршена трансплантација на срце, рано останал без мајка. Починала од рак кога имал само 12 години, па многу добро знае колку им е тешко на децата на Емилија, жената чие срце сега чука во […]