fbpx

(ФОТО) Велевска во прегратките на Антиќ

Елена Велевска објави заедничка фотографија со Перо Антиќ. Популарната пејачка и кошаркарскиот ас имаат неколку заеднички нешта. Неверојатно се успешни во тоа што го работат, и двајцата имаат по три деца, а од неодамна и двајцата се повторно сингл.

Откако го обвини за семејно насилство, фолкерката конечно стави крај на бракот со бизнисменот Марјан Мирчески. Во јуни минатата година јавноста дозна и за разводот на актуелниот претседател на Кошаркарската федерација на земјава со Ружица, инаку основач и главен и одговорен уредник на магазинот „Портрет“.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА:

(ФОТО) Ќерката слави роденден: Запознајте го семејството на Османи

(ФОТО) Љубов на село: Џамбазов и Илина не се кријат повеќе!

Лушпите од јајца се богатство, а ние ги фрламе: И корисни се и лекуваат!

Ако живеете во проколната куќа, нема среќа за вас: Ова се знаците!

Родителите го обожаваат, но ова машко име е со најтажно значење

Следни Објави

Нови 58 случаи, заседава Комисијата за заразни болести

Во изминатото деноноќие се регистирани 58 новозаразени пациенти со коронавирус во Македонија, објави „Фактор“. Според неофицијалните извори, најголем број заразени има во скопските општини Сарај, Чаир и Бутел. Во тек е состанок на Комисијата за заразни болести. Ова е најголем број новозаразени со ковид-19 досега откако почна да опаѓа бројот […]