fbpx

Кога таа се качува, тишината се слуша: И Џамбазов се отвори за Илина

Сите дознаа за љубовната врска на Илина Арсова со Игор Џамбазов. Легендарниот актер и шоумен и првата Македонка која го искачи Монт Еверест сѐ уште престојуваат на југот во земјава, во дојранското село Сретеново, а фановите редовно се запознаени со нивните дневни активности за кои отворено зборуваат на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

нема цеца, нема мир…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Откако Илина проговори за врската којашто пријатно ги изненади сите, и Џамбазов одлучи повеќе да не молчи.

– Кога таа се качува, тишината се слуша. Сѐ поблиску до врвот е, а јас немам душа – напиша тој на „Инстаграм“.  

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА:

Трајче го чекавме 16 години: Лазови за битката со стерилитет

Лушпите од јајца се богатство, а ние ги фрламе: И корисни се и лекуваат!

Ако живеете во проколната куќа, нема среќа за вас: Ова се знаците!

Следни Објави

Две штитенички во старечки дом и тројца вработени позитивни на Ковид-19

Министерот за здравство, Венко Филипче, пред малку откри дека во приватен дом за стари лица кој има објекти во Ченто и во Кадино, позитивни на Ковид-19 се две штитенички во едниот дом, а во другиот тројца вработени. – Изанализирани се сите контакти и дадени се решенија за изолација. Има информација […]