fbpx

(ВИДЕО) Цеца стана баба, се роди Жељко

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ стана баба, се роди Жељко! Радосната вест таа самата ја сподели на својот профил на „Инстаграм“ преку видеоприказна.

Српските медиуми јавуваат дека нејзината снаа Богдана се породила утринава со царски рез и дека и таа и бебето се чувствуваат одлично.

Видеото погледнете го ТУКА!

Можеби ќе ве интересира:

(ФОТО) Каква промена: Богдана Ражнатовиќ пред естетските корекции!

Следни Објави

Комисијата предлага: Карантин од утре до понеделник

Предлогот на Комисијата за заразни болести е да се воведе карантин за престојниот викенд за цело Скопје, Штип, Куманово и Тетово од утре во 21 часот до понеделник до 05 часот, дознава Фокус. Според истиот извор, за другите градови ќе има полициски час од 16 до 05 часот. Викендов е […]