fbpx

Цеца ја разнежни Богдана: Оваа порака ретко која свекрва ја кажува на глас

Откако Вељко Ражњатовиќ и неговата сопруга Богдана денеска ја напуштија болницата пред која чекаа бројните фоторепортери, фолк-ѕвездата Цеца почувствува потреба и јавно да ѝ се заблагодари на снаата која ѝ го даде најубавиот подарок.

– Убавице моја, ти благодарам за најубавиот подарок којшто го добив од тебе, внукот Жељко. Весела и храбра моја девојко, многу те сакам – напиша Цеца на „Инстаграм“ објавувајќи и фотографија од Богдана.

(ФОТО) КАКВА ПРОМЕНА: БОГДАНА РАЖНАТОВИЌ ПРЕД ЕСТЕТСКИТЕ КОРЕКЦИИ!

Следни Објави

Револтирана Македонка: По 10 месеци во туѓина не дочека да се врати дома!

Нашата драга соседна Р. Бугарија, не само што не ставила на “црна листа” за влез во нивната држава, туку како што велат од Македонската амбасада, “не ги ни известила за таа одлука.” хахахаха!!! Во четврток (04.06), после упорно вртење на бројот на МК амбасада во Берлин (повеќе од 10 неодговорени […]