fbpx

(ФОТО) Прва средба на Цеца со внукот

Најозборуваното бебе овие денови на поранешните ју-простори, внукот на фолк-ѕвездата Цеца, конечно пристигна дома.

(ФОТО) КАКВА ПРОМЕНА: БОГДАНА РАЖНАТОВИЌ ПРЕД ЕСТЕТСКИТЕ КОРЕКЦИИ!

Синот на пејачката, Вељко Ражњатовиќ и неговата сопруга Богдана ја напуштија болницата пред која чекаа бројните фоторепортери.

Гордиот татко со насмевка на лицето го носеше наследникот во транспортер, а подоцна неговата мајка, славната Цеца, седна на задното седиште со внукот.

Можеби ќе ве интересира:

Пет работи кои не сте ги знаеле за Венко Филипче

Со вашите теории ќе се лечите сами: Шефицата на Инфективна удри по граѓаните

Следни Објави

Филипче: 125 нови случаи, починаа две лица

Во последните 24 часа се направени 1085 тестирања, а регистрирани се 125 нови случаи на ковид-19. – Скопје 46– Kуманово 19– Штип 17– Прилеп 1– Тетово 16– Струга 7– Велес 3– Битола 1– Охрид 5– Гостивар 6– Кочани 1– Делчево 1– Неготино 2 Починаа две лица, пациент од Прилеп на […]