fbpx

Уапсен синот на Цеца

Денеска во попладневните часови се случил инцидент кој резултирал со физичка пресметка помеѓу синот на Цеца, Вељко Ражњатовиќ, и еден 36-годишен маж со иницијали К.С., јавува српскиот портал „Република“.

Наводно, четворица во видно алкохолизирана состојба дошле пред куќата на Родиќ во Тител каде што Вељко престојува со неговата сопруга Богдана која се породи пред неколку дена. Во дворот излегол Ражњатовиќ кога момчињата почнале да провоцираат со погрдни зборови, по што дошло до физички контакт.

(ФОТО) КАКВА ПРОМЕНА: БОГДАНА РАЖНАТОВИЌ ПРЕД ЕСТЕТСКИТЕ КОРЕКЦИИ!

По инцидентот, Вељко е однесен во полиција каде дал изјава за наводната тепачка.

Можеби ќе ве интересира:

(ФОТО) Изгуби дете, па стана алкохоличар: По хитот со Мерлин мистериозно исчезна

Следни Објави

Програма за дезинфекција: Оваа објава на охриѓани ги разгневи скопјани

На фејсбук-страницата „Охриѓани“ која ја следат на 47.000 луѓе, пред малку осамна ироничен текст за гостите кои го посетија нашиот туристички центар за овој продолжен викенд. Хуморот на многумина не им се допадна, па обвинија дека локалното население на Охрид постојано се жали од гостите, а истовремено се жали на […]