fbpx

(ФОТО) Носи чанта од 10.000 евра: Оваа Македонка знае што е луксуз

Случајот „Рекет“ кој стигна до својата завршница, освен првоосомничениот Бојан Јовановски кој на обвинителната клупа продолжи да се појавува во луксузни брендови, дефинитивно го одбележа уште една личност, сопругата на бизнисменот Орце Камчев.

БОКИ ПРОГОВОРИ ЗА ЛИЛА

Ана Камчева се појави во улога на сведок и буквално ги размрда сите со нејзиниот стил. Прво со извиканиот бел капут на модната куќа „Сен Лоран“ кој  чини 3.500 евра, а подоцна и со легендарната Биркин чанта на брендот „Ермес“ која можат да си ја приуштат малку жени дури и во светски рамки.

За ваква чанта има листа на чекање, а ова скапоцено парче чини 10.000 евра. Изработена е од првокласна кожа, се заклучува со клуч и има метални детали во златна боја.

Можеби ќе ве интересира:

Неочекувано откритие: Овој витамин помага против коронавирусот!

Следни Објави

Те нема физички, ама душата ти е тука: Нора емотивно за татка си

Новинарката и водителка Нора Шаќири со емотивна посвета се потсети на својот починат татко, токму денеска на неговиот роденден. – Чaле, нa oвoј ден зaвршувaв сo шкoлскa гoдинa и ти слaвев рoденден.. Шкoлoтo oдaмнa гo зaвршив, a рoденденoт гo слaвaм иaкo не си сo нaс.. Те немa физички, aмa душaтa […]