fbpx

(ФОТО) На море сме и супер е: Првата Македонка пристигна на Халкидики

На море сме и супер ни е, им порача Тијана Дапчевиќ од првиот крак на Халкидики на бројните фанови кои ја следат на „Инстаграм“.

Освен оваа со синот, македонската пејачка која две децении живее и работи во Белград, објави уште една фотографија од Сивири, како што и самата напиша во описот, без филтер на која гордо го покажува целулитот.

„Секоја бразда на моето тело е моја и секоја има приказна“, вели популарната Ула од хит-серијата „Преспав“.

Можеби ќе ве интересира:

Коронавирусот тешко опстанува во организмот со овие витамини!

Следни Објави

Се самоуби на 16 години, фановите се шокирани

Тинејџерите во Индија, но и бројни обожаватели ширум светот се во шок по информацијата дека се самоубила Сија Какар, ѕвезда од социјалната мрежа „Тик Ток“. Телото на 16-годишната девојка е пронајдено во нејзината соба во Делхи, а според неофицијални информации животот си го одзела со бесење. Коронавирусот тешко опстанува во […]