fbpx

(ФОТО) Да бидеш сакан и успешен: Цеца го покажа внукот

Наш мал и сакан Жељко! Среќна крштевка! Секогаш да ни бидеш среќен, здрав, сакан, успешен, да пораснеш во човек со големо срце со кој сите ќе се гордееме!

Со оваа емотивна посвета, фолк-ѕвездата Цеца Ражњатовиќ ја објави првата фотографија од внукот.

Нејзиниот син Вељко со сопругата Богдана денеска во Соборниот храм „Свети Сава“ го крстија синот Жељко.

Следни Објави

По смртта на синот, ја загуби битката со ракот: Која е сопругата на Траволта?

Уште една трагедија утрово оддекна во Холивуд. На 57 години почина актерката Кели Престон, сопругата на славниот Џон Траволта. Две години водеше битка со карцином на дојка, на крај не успеа да победи. – Одбирајќи ја својата борба да ја задржи приватна, таа беше подложена на лекување подолго време, поддржано […]