fbpx

(ФОТО) Елена: Сѐ повеќе ми фалиш тато!

Поп-ѕвездата Елена Ристеска со семејна фотографија и емотивна порака се потсети на својот татко кој прерано го напушти овој свет.

„Немам веќе ни што да кажам.. 14-ти јули. Ќе ти беше роденден. Сѐ повеќе ми фалиш тато!“, напиша пејачката.

Следни Објави

Лани се ожени и стана татко: Смртта на Срѓан ги обедини сите

Србија е во шок и тагува по ненадејната смрт на Срѓан Гајиќ. Пејачот имаше само 28 години, а веста со неверување ја прифатија и многу негови колеги кои со емотивни пораки масовно се простуваат од него на социјалните мрежи. Сега се огласи и неговата сопруга со која има и деветмесечно […]