fbpx

Лани се ожени и стана татко: Смртта на Срѓан ги обедини сите

Србија е во шок и тагува по ненадејната смрт на Срѓан Гајиќ. Пејачот имаше само 28 години, а веста со неверување ја прифатија и многу негови колеги кои со емотивни пораки масовно се простуваат од него на социјалните мрежи.

Сега се огласи и неговата сопруга со која има и деветмесечно бебе. „Беше најдобриот човек на светот, мојот ангел“, напиша таа на „Инстаграм“.

Следни Објави

Сигурен сум: Се огласи Македонецот кој прими вакцина против корона

Борко Андреевски кој подолг период живее и работи во Англија беше еден од 500-те млади и здрави волонтери кои пред три месеци се пријавија за пробното тестирање на новата вакцина против коронавирусот, а сега конечно го сподели и своето искуство. – Нема никакви промени во секојдневието или по здравјето. Се […]