fbpx

(ФОТО) Моќна прегратка: Македонска пејачка позираше гола

Македонската пејачка Елена Миленковска која се прослави во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ стекна голема популарност на „Инстаграм“, особено откако стана мајка.

Миленковска и нејзиниот сопруг Гуре Маринковиќ, исто така пејач, често објавуваат фотографии со синот Максим, а овојпат младата пејачка одлучи да позира гола и симболично да ја покаже моќта на најискрената прегратка.

Следни Објави

Нов симптом на корона: Проверете веднаш!

Уште еден симптом на кој треба особено да обрнете внимание е додаден на листата со индикатори за Ковид-19, пренесуваат светските медиуми. Станува збор за лезии на нозете, откако група шпански експерти потврдија дека се појавиле кај повеќе пациенти во раните фази на болеста. Во официјалниот извештај е наведено дека личат […]