fbpx

(ФОТО) Карлеуша конечно топлес, фановите ја критикуваат

Јелена Карлеуша не престана да објавува провокативни фотографии од одморот во Турција, а музичката ѕвезда овојпат отиде чекор подалеку.

Пејачката се сликаше топлес и повторно го украде виманието на регионалните медиуми.

И додека најверните фанови не престанаа да ѝ даваат комплименти, голем дел од оние кои ја следат на „Инстаграм“ ѝ порачаа дека претерала и дека нема потреба по секоја цена да ја истакнува својата „пластична убавина“.

Следни Објави

(ВИДЕО) Сите на корзо во Охрид, што беше тоа дистанца?