fbpx

(ФОТО) Порно-афера: Луна комплетно гола!

Луна Џогани повторно е топ-тема во српските медиуми, откако на „Твитер“ се појави фотографија на која ѕвездата од реалното шоу „Задруга“ позира покрај базен комплетно гола.

Мислењата на нејзините фанови се поделени. Едни се убедени дека станува збор за фотомонтажа и дека некој намерно сака да ѝ наметне порно-афера.

Фотографијата погледнете ја ОВДЕ, па проценете сами која е вистината!

Следни Објави

Починаа уште пет пациенти, еден е од Охрид

Во последните 24 часа се направени 830 тестирања, а регистрирани се 75 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 32-Куманово 4-Штип 5-Тетово 7-Кавадарци 8-Гостивар 8-Струмица 1-Кочани 1-Пробиштип 2-Македонски Брод 2-Виница 1-Свети Николе 1-Кичево 2-Неготино 1 Починати се 5 лица, пациент од Скопје, два пациенти од Куманово, пациент од Гостивар и пациент […]