fbpx

(ФОТО) Вљубен до уши: Актерот ужива со 13 години помладата Ана

Американскиот актер Бен Афлек (47) и Ана де Армас (32) сѐ повеќе време поминуваат заедно и изгледаат како лудо вљубени тинејџери, пренесуваат американските медиуми.

Папараците ги фотографираа во Малибу придружувани од Мет Дејмон и неговата сопруга и уште неколку блиски пријатели.

Сите се едногласни дека оскаровецот е конечно среќен во љубовта со неговата 13 години помлада партнерка.

Афлек претходно беше во брак со колешката Џенифер Гарнер со која има три деца.

Следни Објави

Мое е да станам, останатото е на Господ: Почина Исидора Бјелица

Почина писателката Исидора Бјелица на 52 години. Информацијата ја потврди нејзината сестра. Српскиот портал „Ало“ дознава дека популарната уметница починала во нејзиниот стан во Нов Београд. Бјелица беше честа гостинка во нашата земја. Препознатлива по уникатниот стил и со неверојтна позитивна енергија и дух, иако со години боледуваше од канцер. […]