fbpx

(ФОТО) Ја пуштија од затвор и се врати дома: Неверојатна трансформација!

Популарната српска пејачка Романа Паниќ денеска допатува во Белград од Австралија.

Веднаш по пристигнувањето во српската метропола се огласи на социјалните мрежи, а на фотографиите кои ги објави јасно се гледа дека драстично ослабнала.

Романа беше уапсена во Австралија поради крадење на пари од банкомати и таму отслужи неколкумесечна затворска казна.

Следни Објави

Почина пациентка од Скопје, во Штип критично!

Во последните 24 часа се направени 1885 тестирања, а регистрирани се 141 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 39-Куманово 10-Штип 23-Прилеп 1-Тетово 8-Струга 6-Битола 3-Охрид 2-Гостивар 13-Крива Паланка 2-Кочани 3-Пробиштип 1-Демир Хисар 3-Македонски Брод 3-Берово 1-Виница 3-Кратово 1-Свети Николе 1-Кичево 18 Почината е една пациентка од Скопје во болнички услови. […]