fbpx

(ФОТО) Кратка фризура: Фетаи драстично го промени изгледот!

Поранешната специјална јавна обвинителка Фатиме Фетаи дефинитивно сака да се облекува и да изгледа тренди, а овојпат јавноста ја изненади со новата ултра кратка фризура која е особено ИН ова лето.

Новото издание на Фетаи на социјалните мрежи го промовираше нејзината блиска пријателка, новинарката и водителка Нора Шаќири, која на „Фејсбук“ објави неколку фотографии.

Следни Објави

Душа боли, солзи не запираат: На 38 години почина Владимир Карапетров

На 38 годишна возраст ненадејно почина Владимир Карапетров Македонски, на социјалните мрежи познат како голем и неуморен борец за Македонија, човек кој остави свој белег во отпорот против промената на името. Негови пријатели и соработници масовно се простуват со него на „Фејсбук“, а меѓу нив и познатата пејачка Анета Наковска. […]