fbpx

(ФОТО) Со мајка си во Охрид: Марјана покажа од кого ја наследила убавината

Популарната водителка и лото-девојка Марјана Станојковска ужива во убавините на Охрид.

Станојковска откри дека во нашиот туристички бисер се одмара семејно објавувајќи фотографија со мајка си и конечно покажа од кого ја наследила убавината.

Следни Објави

Неверување и шок: На 35 години почина Дарко Дамнјановиќ

Поранешниот српски репрезентативец Дарко Дамнјановиќ почина на 35-годишна возраст. Спортската јавност е шокирана по веста за смртта на познатиот кошаркар која ја потврдија и од неговиот клуб КК Риверс. „Најчесто играм и молчам, не се нервирам и не покажувам емоции. Се обидувам да се фокусирам на играта, да ја искористам […]