fbpx

(ФОТО) Мора да ги имате: Чизмите кои се хит оваа сезона!

Ја нарекуваат модна икона на денешницата. Една од највлијателните инфлуенсерки во светот, Оливија Палермо, уште еднаш блесна во комбинација на која жените воздивнуваат.

Овојпат е фотографирана на улиците во Њујорк во долг кожен фустан-мантил, но она што особено ги воодушеви сите се чизмите со подебели потпетици кои се хит оваа сезона.

Целиот аутфит изгледа свежо, одмерено, трендовски и многу шик. Впрочем, од Оливија не ни очекуваме помалку.

Фото: Профимедиа

Следни Објави

Уште една трагедија во семејството Ѓерѓеви

По смртта на браќата Марјан (26) и Горан (21) Ѓерѓеви, од коронавирусот во последното деноноќие почина и нивниот дедо, информира порталот „Фактор“. Позитивни на вирусот се и нивниот татко и најголемиот син, но за среќа со полесна клиничка слика и тие се лекуваат во домашни услови. – Во болницата во […]