fbpx

(ФОТО) Селин Дион на врвот: Најлошо облечени жени во 2020!

Канадската пејачка Селин Дион не се откажа од нејзиниот принцип кога е модата во прашање и водејќи се од девизата „повеќе е повеќе“ дефинитивно е една од најлошо облечените познати жени во 2020 година.

Поразувачки е фактот што повеќето личности се најдоа на оваа неславна листа благодарение на нивните катастрофални изданија на црвените килими.

Следни Објави

Беше исклучително пожртвувана: Д-р Снежана почина од корона

Д-р Снежана Живковиќ починала денеска во Клиничкиот центар во Ниш како последица од инфекцијата со коронавирусот. „Ќе остане запаметена како исклучително пожртвувана лекарка која во борбата да спаси човечки живот, за жал, го загуби својот“, пишуваат нејзините колеги на социјалните мрежи. Живковиќ од 1998 година работела како специјалист по ургентна […]