fbpx

Фановите во шок: Омилената ТВ-ѕвезда почина на 33 години

Витни Колингс, ѕвездата од телевизиското шоу Bad Girls Club почина на 33-годишна возраст, јавуваат странските медиуми.

Причината за смртта се’ уште не е позната, а тажната вест на „Фејсбук“ ја објави нејзината мајка.

– Скршена сум од болка. Ова никогаш нема да го преболам. Животот е толку неправеден. Беше омилена и имаше големо срце – напиша таа.

Реалното шоу Bad Girls Club се емитуваше од 2006 до 2017 година, а Колингс глумеше во третата сезона кога имаше 21 година.

Нејзините пријатели и колеги масовно споделуваат емотивни пораки на социјалните мрежи.

„Срцето ми е скршено. Витни и јас поминавме толку многу забавни денови заедно“, е една од објавите.

Следни Објави

Новогодишна бајка: Погледнете го домот на Сека Алексиќ

Некои од овие украси можат лесно да се направат од евтини материјали, а изгледаат многу ефектно Секоја Нова година, домот на Сека Алексиќ е празник за очи. Познатата пејачка е препознатлива по раскошните декорации во нејзиниот дом. Овојпат стави акцент на уредувањето на дворот, па истиот изгледа навистина филмски. „Секогаш […]