fbpx

(ФОТО) Сите зборуваат за црвениот капут на Кејт Мидлтон

На Кејт Мидлтон ѝ успеа она што за повеќето жени е невозможна мисија.

Војвотката од Кембриџ блесна во совршен зимски стајлинг со само едно парче облека и притоа воопшто не беше важно што друго носи на себе.

Во рамките на претпразничната турнеја во Велика Британија таа за неколку настани го облече овој совршен црвен капут за кој сите зборуваат.

Следни Објави

(ФОТО) Ретко објавува вакви слики: Каролина без шминка

Каролина Гочева е жена којашто и тоа како внимава на својот изглед. Иако влезе во петтата деценија од животот, поп-ѕвездата нема ниту една бора, а тоа го покажа и со едно „селфи“ кое годинава го објави на „Инстаграм“. Каролина ретко објавува вакви фотографии, иако може тоа да го прави и […]