fbpx

(ФОТО) Ретко објавува вакви слики: Каролина без шминка

Каролина Гочева е жена којашто и тоа како внимава на својот изглед. Иако влезе во петтата деценија од животот, поп-ѕвездата нема ниту една бора, а тоа го покажа и со едно „селфи“ кое годинава го објави на „Инстаграм“.

Каролина ретко објавува вакви фотографии, иако може тоа да го прави и почесто од едноставна причина – и без шминка изгледа одлично!

Можеби ќе ве интересира:

(ФОТО) БЕЗ ШМИНКА И ФОТОШОП: ДАЛИ БИ ГИ ПРЕПОЗНАЛЕ?

Следни Објави

(ФОТО) Драстична промена: Шехерезад каква што не ја знаете!

Актерката Бергузар Корел, славната Шехерезад од серијата „Илјада и една ноќ“, комплетно го промени имиџот. Турската ѕвезда конечно ја скрати долгата коса, а тамошните медиуми пишуваат дека оваа драстична промена најверојатно ја направила наменски поради последниот проект на кој е ангажирана. Судејќи по реакциите на „Инстаграм“, нејзините фанови очигледно се […]