fbpx

Божиќната реклама со бабата и внуката која го расплака светот (ВИДЕО)

„Дизни“ ја лансираше својата божиќна реклама за 2020 година која зборува за важноста на семејните вредности.

Полно со носталгија, ова триминутно анимирано видео зборува за едно семејство претставено преку различни генерации.

Емотивната балада Love Is A Compass ја отпеа 19-годишната Гриф.

Следни Објави

(ФОТО) Ние ги загреваме работите: Лејди Гага позираше топлес

Американската пејачка Лејди Гага позираше во „жешко“ издание за новата кампања на нејзиниот козметички бренд и ги воодушеви фановите ширум светот. Гага уште минатата година најави лансирање на своја линија шминки, потег кој претходно го направија и многу други нејзини колешки. „Времето е можеби се’ поладно, но ние ги загреваме […]