fbpx

(ФОТО) Ние ги загреваме работите: Лејди Гага позираше топлес

Американската пејачка Лејди Гага позираше во „жешко“ издание за новата кампања на нејзиниот козметички бренд и ги воодушеви фановите ширум светот.

Гага уште минатата година најави лансирање на своја линија шминки, потег кој претходно го направија и многу други нејзини колешки.

„Времето е можеби се’ поладно, но ние ги загреваме работите“, напиша таа под објавата.

Следни Објави

Бевме свесни за сè: Бали Бег проговори за разводот

Турскиот актер кој се прослави во хит-серијата „Величенствениот“ конечно откри што се случува со неговиот брак Актерската двојка од турските сапуници, 34-годишната Фахрије Евџен и една година постариот Бурак Озџивит ја освоија публиката од цел Балкан, а нивниот приватен живот со големо внимание го следат и македонските фанови. Турските медиуми, […]