fbpx

(ФОТО) Каква година, таква елка: Оваа декорација ги насмеа сите!

Не стивнува пандемијата предизвикана од коронавирусот, па очигледно е дека опседнати со новата „нормалност“ ќе ги дочекаме и новогодишните празници.

Фотографијата во продолжение која читател ја испрати до редакцијата на српскиот портал „Информер“ е доказ дека и во најтешките денови луѓето имаат смисол за хумор.

Каква година, таква и елка!

Следни Објави

(ФОТО) Ким и Кортни Кардашијан пред пластичните операции

И двете немаат ништо против естетската хирургија, но и двете лажат за пластичните операции кои досега ги имаат направено. Малкумина веруваат дека Ким Кардашијан користи само филери, а дека сестра ѝ Кортни единствено ги има зголемено градите, зафат кој не го крие од фановите. Судејќи по оваа фотографија, очигледно е […]