fbpx

Голема парична добивка за два хороскопски знаци по 20-ти декември

Неочекуван прилив на пари ги очекува припадниците на овие два хороскопски знаци до крајот на годината

Водолија

Не ги игнорирајте игрите на среќа во периодот што следи. Ќе ви донесат неочекувано висока добивка која ќе реши голем број од вашите проблеми. Исто така, може да очекувате и раздолжување за пари кои одамна сте ги позајмиле на блиски луѓе, а кои значително ќе ви го зголемат семејниот буџет.

Шкорпија

Конечно ќе ви се исплати пожртвуваноста на работното место. Бонусот кој го очекувате веќе подолг период конечно ќе ви биде даден. Наредните две недели се поволни и за инвестирање во работи за кои досега немавте доволно храврост да ги направите.

Следни Објави

(ФОТО) Каква година, таква елка: Оваа декорација ги насмеа сите!

Не стивнува пандемијата предизвикана од коронавирусот, па очигледно е дека опседнати со новата „нормалност“ ќе ги дочекаме и новогодишните празници. Фотографијата во продолжение која читател ја испрати до редакцијата на српскиот портал „Информер“ е доказ дека и во најтешките денови луѓето имаат смисол за хумор. Каква година, таква и елка!