fbpx

(ФОТО) Беквалац ја покажа елката: 200 евра само за украси

Наташа Беквалац се пофали со празничниот амбиент во нејзиниот дом, а во украсувањето ѝ помогнале ќерките Хана и Катја.

Она што многумина веднаш го забележаа е впечатливата елка со бледо розеви и сребрени украси за кои наводно пејачката потрошила дури 200 евра.

Секој дел е внимателно декориран, а српските медиуми се едногласни дека токму елката на Беквалац е една од најубавите, но и најскапите на естрадата.

Следни Објави

Во последен миг ме тргнаа од респиратор: Ана (20) со драматична исповед

Преживеав пекол. Сите се шокирани и се прашуваат како се спасив. Но, еве ме жива благодарение на мојата психолошка истрајност, вербата и љубовта. Вака за српски „Блиц“ ја почнува својата приказна 20-годишната Ана Цвејиќ, девојка од Белград која веќе шест години е дијабетичар и едвај го преживеала коронавирусот. И денес […]