fbpx

Три се: Овие знаци ќе бидат најсреќни за празниците!

Астролозите прогнозираат дека оваа исклучително тешка година сепак на најдобар можен начин ќе заврши за припадниците на следните три хороскопски знаци

Бик

Ќе ви се врати самодовербата на голема врата и конечно ќе имате волја да блеснете во полн сјај. Конечно ќе ги подобрите интимните односи со партнерот, а со некои пријатели ќе воспоставите длабоки врски кои ќе ве направат исклучително среќни.

Лав

Задоволството кај вас ќе биде најизразено во првата недела од јануари, така да празничната еуфорија ќе ви трае подолго од вообичаеното. Конечно ќе имате доволно време да им се посветите на работите кои вистински ве опуштаат.

Девица

Последните денови од декември полната месечина ќе ви донесе низа убави работи на љубовен план. Нема да имате никакви проблеми ниту на деловно поле. Едноставно, се’ ќе ви оди како подмачкано.

Следни Објави

Ја освоил со проверен рецепт: Кејт Мидлтон веднаш се вљубила!

Војвотката од Кембриџ откри како нејзиниот сопруг и престолонаследник на британскиот трон се обидел да ја импресионира Додека студирале заедно на Универзитетот Сент Ендруз во Шкотска, принцот Вилијам смислил генијален план – да ја заведе убавата Кејт Мидлтон со проверен рецепт и тоа буквално! Како што откри Војвотката од Кембриџ, […]