fbpx

(ФОТО) Брена со нова фризура, фановите воодушевени

Лепа Брена (60) ја промени фризурата и веднаш се пофали на својот профил на „Инстаграм“.

Промената на имиџот му ја довери на својот долгогодишен соработник и пријател, блеградскиот фризер Мирослав Луковиќ.

„Изгледаш 20 години помладо“, „Феноменално, како девојка си“, се само дел од коментарите на нејзините фанови кои очигледно се воодушевени од трансформацијата на фолк-ѕвездата.

Следни Објави

Има и брат и сестра: Со кого си личи повеќе?

Крвта не е вода Водителката Ирена Спировска ретко зборува отворено за приватниот живот. Сепак, повремено знае да сподели семејни фотографии на социјалните мрежи. Таа во една прилика пријатно ги изненади фановите објавувајќи заедничка слика со братот Борче. Спировска која е заштитно лице на телевизија „Алфа“, претходно покажа како изгледа и […]