fbpx

Поубава од многу пејачки и актерки: Полицајката Лидија остава без здив!

Лидија Такаќ е дефинитивно најпопуларната полицајка на социјалните мрежи.

На „Инстаграм“ ја следат над 140.000 луѓе и со својата појава никого не остава рамнодушен, без разлика дали е во униформа или без неа.

„Навистина си најубава“, „Уапси ме и носи ме со себе“, „Поубава си од многу пејачки, актерки и старлети“ се само дел од коментарите под провокативните фотографии кои Србинката често ги објавува.

Следни Објави

Исхраната на Џенифер Лопез: Од ова се прости засекогаш!

Славната пејачка и актерка Џенифер Лопез неодамна за потребите на една кампања повторно се сликаше разголена и покажа дека линијата ја довела до совршенство. Одличното тело на популарната Џеј Ло не е резултат само на физичките вежби. Голем удел има и нејзината исхрана за која фановите особено се заинтересираа. Личниот […]