fbpx

(ФОТО) Сакаше да му роди пет деца: Ова е првото момче на Карлеуша!

Јелена Карлеуша е позната по оригиналниот имиџ, острите коментари, но и по бурните врски во минатото.

Наводната афера со фудбалерот Огњен Врањеш ја негираше, но не и љубовта со овој спортист која ѝ се случи на почетокот на кариерата.

Станува збор за извесен Немања, момчето за кого проговори во една прилика кога имаше 19 години.

„Првата љубов ми се случи кога имав 16 години и еве се’ уште трае. Моето момче Немања е спортист и моја голема поддршка во тоа што го работам. Се надевам дека долго ќе бидеме заедно, многу го сакам, планирам да се омажам за него и да му родам пет деца“, раскажа Карлеуша тогаш.

По Немања, Јелена се вљуби во Зоран Давидовиќ, маж со криминално досие кој беше застрелан во својот автомобил во 2000 година. Во 2004 година се омажи за бизнисменот Бојан Кариќ, но тој брак траеше само три месеци. Од 2008 е со фудбалерот Душко Тошиќ со кого има две ќерки, Атина и Ника.

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Почина од рак, цела Југославија плачеше по неа

Пејачката Азра Колаковиќ која се прослави под уметничкото име Дона Арес почина пред три години по долга и исцрпувачка битка против тешката болест. Додека се бореше со туморот кој дури неколкупати ѝ се враќаше, имаше поддршка од цел регион, од колеги до фанови, па дури и оние кои не ја […]