fbpx

(ФОТО) Меланија Трамп блеска покрај елката: Оваа комбинација е совршена!

Се’ уште актуелната прва дама на Америка, Меланија Трамп, ретко знае да погреши во изборот на облеката што ја носи.

Се навикнавме на нејзините беспрекорни стајлизи, но овојпат особено ги возбуди фановите на социјалните мрежи.

Фотографирана покрај елка, Меланија покажа зошто црвената боја е идеална за зимскиот период и овој аутфит заслужува чиста десетка.

Миди здолништето совршено е надополнето со карирано сако. Кога се во прашање обувките, им останува доследна на црните салонки со изразена висока потпетица.

Следни Објави

(ФОТО) Пораснаа и е горда мајка: Селин Дион ги покажа трите сина

Селин Дион (52) празниците ги поминува во кругот на семејството. Пејачката објави фотографија на која позира во исти пижами со своите три сина, 19-годишниот Рене Чарлс и 10-годишните близнаци Нелсон и Еди. Седнати се пред елката, а Селин на пријателите им посака среќен Божик. „Празниците да ви донесат љубов, мир, […]