fbpx

Последен понеделник во 2020: Голема среќа за два хороскопски знаци!

Старите велат дека многу е важно убаво да ти тргне неделата, а овој понеделник ќе биде совршен само за два хороскопски знаци

Овен

Очекувајте исклучително интересна средба која може да прерасне во вистинско пријателство. Денеска, на некои припадници на овој хороскопски знак, конечно ќе им биде вратен долг од блиски луѓе.

Јарец

Токму на Јарците најмногу им се подредени ѕвездите во моментов. Ќе слушнат убави вести за напредок во кариерата, а до крајот на денот некои припадници на овој знак ќе ја сретнат личноста која подолго време си ја посакуваат.

Следни Објави

За 60 секунди бев надвор: Јелена Јованова сведочи за земјотресот во Хрватска

На социјалните мрежи постојано се постираат нови фотографии и видеа по двата силни земјотреса кои утрово ја погодија Хрватска. Пострашниот со јачина од 5 степени според Рихтеровата скала се случил околу 6:30 часот, а Европскиот медитерански сеизмолошки центар објави дека епицентарот е во близина на Петриње. Земјотресот бил почувствуван во […]