fbpx

(ФОТО) Дрво полно среќа: Ова е најубавата македонска елка!

Приватната гинеколошко-акушерска болница „Плодност“ од Битола на својот фејсбук-профил ја објави дефинитивно најубавата македонска елка за оваа година.

„Елка полна среќа“, „Убави лампиончиња, да се живи, здрави и среќни“ и „Секој да добие ваков подарок“ се само дел од коментарите под фотографијата.

Следни Објави

Ми почина во раце: Трогателна исповед за 13-годишната девојка која загина во Петриња

Според неофицијални информации, најмладата жртва во денешниот силен земјотрес што ја погоди Хрватска е 13-годишна девојка по потекло од Србија, пренесуваат медиумите. Таа настрадала во Петриња, имала само 13 години, а еден маж очајно се обидувал да ја реанимира цели 40 минути. – Врз неа падна дел од куќа. Ја […]