fbpx

(ФОТО) Беше во „Задруга“, ја споредуваат со Кардашијан: Која е Елеонора?

Девојка за која медиумите се’ повеќе пишуваат е 25-годишната Елеонора Миљковиќ.

Таа беше македонска претставничка во популарното регионално реално шоу „задруга“, а на „Инстаграм“ ја следат речиси 80 илјади, бројка која за многу наши пејачки, актерки и водителки се’ уште е само сон.

Миљковиќ е дипломиран правник, а според она што го гледаме на социјалните мрежи, добро заработува и преку продажба на облека.

Не крие дека има направено естетски корекции, а многу од нејзините фанови ја споредуваат со Ким Кардашијан, алудирајќи на нејзините раскошни облини.

Следни Објави

Лекција за цел живот: Зборовите на Ричард Гир сериозно ќе ве замислат!

Еден од вечните холивудски заводници е токму Ричард Гир. Жените го обожаваат, мажите му се восхитуваат на животниот стил, а тој е многу едноставен и скромен, баш како и оваа животна лекција која во една прилика ја сподели со фановите. Во продолжение прочитајте ја оваа голема мудрост на славниот актер […]