fbpx

(ФОТО) Петте фази на Елена Ристеска: Погледнете како се менуваше!

Поп-ѕвездата Елена Ристеска (34) неодамна одлучи да се проба и во претприемништвото со сопствена козметичка линија.

Познатата пејачка и авторка кон крајот на минатата година прослави полнолетство кога е кариерата во прашање. Од појавувањето првпат на подиумот во музичко шоу до сега ѝ се случија многу убави работи на професионален план, но и многу лични порази. Ѝ залепија неколку афери, почина нејзиниот татко, се разведе.. Едноставно, растеше и созреваше пред камерите.  

Низ годините често експериментираше со музиката, но и со имиџот, а ние одлучивме да ја вратиме во времето низ 5 фотографии од различни фази од нејзината кариера.

                                            

Следни Објави

Даде многу за Македонија: Кој е камионџијата што почина во Холандија?

Неговата прерана смрт е голема загуба за одбојката во Крушево и воопшто во Македонија, пишуваат на социјалните мрежи за 54-годишниот Тодор Ѓоргиески, камионџијата кој ненадејно почина на работна должност во Холандија. Ѓоргиески е долгогодишен одбојкар, тренер и спортски работник. Почна да игра одбојка со голема страст во 1980 во подмладокот […]