fbpx

(ФОТО) Веќе не е русокоса: Водителката на „Работна акција“ не личи на себе

Тамара Грујиќ драстично го промени изгледот.

Омилената водителка која стана препознатлива по хуманитарниот проект „Работна акција“ не е повеќе русокоса.

Фановите се изненадени од трансформацијата, но на повеќето им се допаѓа што Грујиќ конечно се охрабрила да промени нешто на себе.

Тажната животна приказна на Тамара Грујиќ можете да ја прочитате ОВДЕ!

Следни Објави

Ќе ве изненади: Откриена тајната на Лепа Брена

Не ѝ е лесно, на шега коментираат фановите Една од најголемите ѕвезди во поранешна Југославија, славната Лепа Брена, конечно призна што ја мачело со години. Таа неодамна откри дека го мразела своето уметничко име, иако речиси никој не ја знае како Фахрета Јахиќ. – Да знаев на почетокот на кариерата […]