fbpx

Огњен Амиџиќ итно примен во болница

Популарниот српски водител и музичар Огњен Амиџиќ е примен во болница со двострано воспаление на белите дробови, пишуваат српските медиуми.

Направен му е тест за коронавирус кој е негативен, а креаторот на „Ами Џи шоу“ се чувствува добро.

„Станува збор за поблаго воспаление на белите дробови“, предмалку соопшти неговиот портпарол.

Следни Објави

(ВИДЕО) Ќе сечеме глави: Двајца мажи во скопски автобус со смртни закани кон сопатниците

Видео во кое двајца мажи со погрдни зборови агресивно им довикуваат на сопатниците во автобус на ЈСП почна масовно да се шири на социјалните мрежи. „Ај да ги направиме познати МОРОНИВЕ! Жена во години им вели да стават маска, тие ја тепаат! Се закануваат на пола автобус дека ќе му […]