fbpx

(ФОТО) Совршена на 60 години: Лепа Брена во бикини

Лепа Брена со сопругот повторно ужива на егзотична дестинација за новогодишните празници, а овојпат изборот падна на Малдиви.

Фолк-ѕвездата направи селфи во розево бикини и покажа зошто е една од најубавите жени на својата генерација.

Фановите не штедеа комплименти. „Имаш 60 години и совршено тело“, ѝ порачаа тие.

Следни Објави

Кралица сум: Дара Бубамара проговори за 24 години помладото момче

Дара Бубамара конечно проговори за 24 години помладото момче. Иако медиумите го претставуваа како Тони, таа сега откри дека неговото вистинско име е Марко. – Навистина ми го направи животот поубав, ми овозможи патувања. Да бидам искрена, ми се случи таква љубов поради која воопшто не го почувствував коронавирусот. После […]