fbpx

Кралица сум: Дара Бубамара проговори за 24 години помладото момче

Дара Бубамара конечно проговори за 24 години помладото момче. Иако медиумите го претставуваа како Тони, таа сега откри дека неговото вистинско име е Марко.

– Навистина ми го направи животот поубав, ми овозможи патувања. Да бидам искрена, ми се случи таква љубов поради која воопшто не го почувствував коронавирусот. После долго време сум кралица. Ме третира како вистинска жена и убаво е тоа чувство. Тешко дека некој може да биде доминантен со мене, ама ете и тоа се случи – искрена е пејачката.

Во интервјуто за емисијата „Ексклузивно“ таа откри и дека Марко веќе го запознала со нејзиниот 12-годишен син Коста и дека тие двајца одлично се согласуваат.

Следни Објави

(ФОТО) Пораснаа Ана и Јана: Кузмановски искрено за ќерките

Познатиот македонски пејач има со што да се гордее Ана и Јана одлично ја прифатија Јасмина затоа што сфатија дека е личност која ќе се грижи за нив како да им е биолошка мајка. Одат заедно на кафе и на шопинг, откри во едно интервју Миле Кузмановски кој осум години […]